вівторок, 27 лютого 2018 р.

ШКОЛА ПРОЕКТНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ОТГ

    23 лютого у Брошнів-Осадській міській бібліотеці продовжила навчання школа проектного менеджменту для представників ОТГ Брошнів-Осадської, Спаської, Витвицької та Більшівцівської ОТГ. Цей захід започаткований та організований Асоціацією об’єднаних територіальних громад Прикарпаття спільно з Івано-Франківським Центром розвитку місцевого самоврядування за підтримки програми «U-LEAD з Європою». Школа проектного менеджменту для представників ОТГ стартувала ще 16 лютого в Івано-Франківську. Організатори запланували провести 6 кущових навчальних семінарів. І один із таких заходів пройшов саме у Брошневі-Осаді. Представники громад, які взяли участь у семінарі, навчалися писати якісні проекти, які сприятимуть розвитку їхніх громад, залучаючи додаткове фінансування.
     За можливість стати учасниками «Івано-Франківської регіональної школи проектного менеджменту» експертам подякувала заступник голови Брошнів-Осадської ОТГ Наталія Олексюк.    Відтак розпочалися заняття. Цікаво, змістовно, а головне аргументовано лектори подавали інформацію. У невимушеній атмосфері представники громад знайомилися, тоді пропонували свої ідеї і шляхи їх реалізації, а експерти скеровували їх у правильне русло та націлювали на логічне формулювання проекту, так щоб виконані роботи позитивно впливали на розвиток територій.

    Радник з питань регіонального розвитку Центру розвитку місцевого самоврядування Ігор Мельничук наголосив, що особлива увага буде концентруватися  на програмах транскордонного співробітництва для залучення фінансових ресурсів, зокрема на програмі «Україна – Румунія», оскільки вона є найближчою для Прикарпатських громад.  Щоб взяти участь у цій програмі, проектні заявки потрібно подати до травня. А також очікуються конкурси від посольств, секторальної підтримки ЄС, конкурс 2019 р. ДФРР, Обласний конкурс місцевого самоврядування та інші.
    Всі учасники семінару – це люди, які  справді готові переймати передовий досвід і ефективно його впроваджувати на практиці, чогось досягати, змінювати життя своїх громад на краще. Вони  з вдячністю стверджували, що даний захід дійсно став дуже корисним для їхньої подальшої праці, адже бюджетних коштів на все, що необхідно зробити в ОТГ, не вистачає, а позабюджетні кошти необхідно освоювати на основі конкурсних підходів і саме такі семінари помагають готувати спеціалістів, які зможуть писати якісні проекти.

Немає коментарів:

Дописати коментар